HA25

8.711 Kč s DPH

Skladem

ks
VERTAN TEA je tanin z lístků zeleného čaje. Zlepšuje strukturu bílých, růžových i červených vín. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Tanin vyrobený z lístků zeleného čaje o čistotě >90 %.

Popis:

VERTAN TEA je tanin zlepšující strukturu bílých, růžových i červených vín, stabilizuje barvu a spojuje volné antokyany. Přispívá k intenzitě aroma a chuti. Tanin nepřímo umožňuje snížit dávky SO2 pro zajištění stability vín a je vysoce reaktivní s bílkovinami. Má vysoký antioxidační efekt. Aplikujte do moštu pro inaktivaci oxidačních enzymů, v průběhu fermentace a během stáčení mladých vín. Použijte v průběhu zrání pro stabilizaci barvy a struktury vína.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při aplikaci do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

3-15 g/hl mošty, mladá vína, stabilizace barvy a struktura vín, zlepšení fenolického charakteru a posílení aromatického profilu vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!