P01022

7.258,80 Kč s DPH

Skladem

ks
VINTAGE je směs tekutých taninů z amerického nepáleného a páleného medium+ dřeva. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs přírodních tekutých taninů z amerického dubu.

Popis:

Surovinou vybranou pro výrobu taninu VINTAGE jsou dubové štěpky TAN R společnosti Essedielle, po celá léta zavedený a uznávaný produkt pro svoji kvalitu. Tanin přináší do vín mimořádnou elegantní aroma vanilky, kakaa a opalovaného dřeva. Šetrný výrobní proces zajišťuje mimořádnou kvalitu tohoto produktu, který poskytuje pocit plnosti v ústech v kombinaci s typickým zráním vína jako je v dřevěných sudech. Zvyšuje jemnost a kulatost vín, která vykazují ze senzorického hlediska hrubé a svíravé tóny agresivních tříslovin. Je také užitečný jako nástroj pro podporu vín, která již zrála v dřevěných sudech, aby se zjemnil a definoval jejich aromatický profil.  Aplikujte během stabilizace a krášlení vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při použití do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

5-20 g/hl při krášlení, stabilizaci vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 12 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!