ES03

1.197 Kč s DPH

Skladem

ks
BIOSTART je výživa pro nastartování kvasinek před použitím do moštu a rmutu. Je určená pro kvasinky v průběhu přípravy a rehydratace. Produkt přinášející do zákvasu požadované množství esenciálních aminokyselin sloužících jako růstový faktor rehydratovaných kvasinek. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Kvasniční autolyzát, buněčné stěny.

Popis:

BIOSTART je růstové médium pro kvasinky v průběhu přípravy a rehydratace. Frakce nerozpustných polysacharidů (buněčné stěny) jsou tak snadno k dispozici v průběhu rehydratace kvasinek a v první fázi fermentace. Je to přírodní výživa přinášející do zákavasu požadované množství esenciálních aminokyselin sloužících jako růstový faktor rehydratovaných kvasinek. Autolyzát kvasinek přítomný v přípravku umožňuje obnovit propustnost buněčných membrán. Redukuje nasycené mastné kyseliny, které jsou pro kvasinky toxické a výrazně snižují jejich faktor přežití. Přípravek poskytuje aminokyseliny a nukleoidy důležité pro množení kvasinek v první fázi propagace. Je také vynikající aktivátor fermentace v kombinaci s anorganickou výživou (VINOVIT).

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody, moštu. Doporučené dávkování 1:4 k hmotnosti rehydratovaných kvasinek.

Dávkování:

30-40 g/hl jako aktivátor

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!