P00366

508 Kč s DPH

ks
COMPLEX VIT je komplex živin složený výhradně z organických látek bohatých na aminokyseliny a vitamíny. Obsahuje alfa-aminokyseliny, které jsou postupně uvolňovány kvasinkami během kvašení a jsou velice důležité pro zdravý vývoj fermentace. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Výživa COMPLEX VIT 500 g Skladem 508 Kč

Složení:

COMPLEX VIT kvasničný autolyzát, buněčné stěny, vitamíny a minerály. Dále obsahuje: Vitaminy (Kobalamin, Riboflavin, Niacin, Kyselina pantothenová, Pyridoxin, Biotin, Kyselina listová, Thiamin), aminokyseliny (Arginin, Isoleucin, Leucin, Kyselina glutamová, Glycin, Lysin, Treonin, Kyselina asparágová, Cystein, Prolin, Tyroxin, Valine, Serin, Histidin).

Popis:

COMPLEX VIT je komplex živin složený výhradně z organických látek bohatých na aminokyseliny a vitamíny. Obsahuje alfa-aminokyseliny, které jsou postupně uvolňovány kvasinkami během kvašení a jsou velice důležité pro zdravý vývoj fermentace.
Zajišťuje vývoj aromatických esterů přímo souvisejících s přítomností zdrojů alfa-aminokyselin. Přípravek se díky složení může použít v jakékoliv fázi fermentace. Na počátku fermentace jsou aminokyseliny připraveny okamžitě asimilovat. Arginin, isoleucin a leucin zlepšují od počátku podmínky dusíku v moštech, což usnadňuje začátek fermentace. Je velice vhodný pro zpomalenou a zastavenou fermentaci. Použitý před malolaktickou fermentací zajistí zdravý vývoj mléčných bakterií. Přípravek používejte jako jediný zdroj výživy aminokyselin a asimilačního dusíku. Vynikající řešení, které zajistí vyrovnanou fermentaci bez organoleptických chyb.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody, moštu nebo vína. Následně celé množství přidejte do nádoby za stálého míchání.

Dávkování:

10-30 g/hl mošty, rmuty
10 g/hl přípravku dodá ošetřovanému produktu APA o 4,2 mg/l asimilačního dusíku.
Při náročných podmínkách můžete zvýšit dávku na 40 g/hl.
30 g/hl COMPLEX VIT poskytne 9 mg/l APA.

Upozornění:

Maximální povolená dávka 40 g/hl. COMPEX VIT můžete aplikovat současně s kvasinkami.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.
Hmotnost
500 g
Kontaktujte nás!