ES09

120 Kč s DPH

ks
DAP je bílá krystalická sůl zcela rozpustná ve vodě. Přidáním do fermentace zajistíte základní prvky pro zdravou fermentaci (dusík a fosfor). Používá se v prvním i sekundárním kvašení. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Hydrogenfosforečnan amonný.

Popis:

DAP je bílá krystalická sůl zcela rozpustná ve vodě, poskytující kvasinkám fosfor a dusík ve formě amoniaku, který je snadno asimilovatelný. Mošty jsou často vystaveny nedostatku asimilačního dusíku (APA), použití s kyslíkem je zcela zásadní pro výsledný aromatický profil. Používá se v prvním i sekundárním kvašení. V druhém případě je nutné kontrolovat přítomnost železa a vápníku.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody, moštu nebo vína. Následně celé množství přidejte do nádoby za stálého míchání. Doporučujeme použít v moštech, které mají kvasit bezprostředně po inokulaci kvasinek.

Dávkování:

30 g/hl mošty, vína (maximální povolená dávka)

Upozornění:

30 g/hl uvolní asi 77mg/l dostupného dusíku.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!