ES02

422 Kč s DPH

ks
DAP L je asimilační dusík v tekuté formě. Unikátní produkt na trhu. Poskytuje kvasinkám fosfor a dusík ve snadno asimilovatelné formě. Fosfor a dusík stimuluje tvorbu enzymů a aminokyselin nezbytných pro pravidelný průběh fermentace. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Výživa DAP L 1 kg Na dotaz 422 Kč
Výživa DAP L 5 kg Na dotaz 1.930 Kč
Výživa DAP L 25 kg Na dotaz 8.773 Kč

Složení:

Hydrogenfosforečnan amonný.

Popis:

DAP L je stabilizovaný roztok hydrogenfosforečnanu amonného 50%. Poskytne kvasinkám fosfor a dusík ve snadno asimilovatelné formě. Fosfor a dusík stimuluje tvorbu enzymů a aminokyselin nezbytných pro pravidelný průběh fermentace. Mošty obecně trpí nedostatkem dusíku (APA), proto je jeho přínos z hlediska fermentace společně s kyslíkem strategickým parametrem pro pravidelný průběh fermentace. Aplikace dusíku je klíčovým prvkem pro výrobu aromatickým bílých vín. DAP-L podpoří zpomalenou nebo zastavující se fermentaci. V kapalné formě umožňuje praktické a pohodlné použití. Používá se v prvním i sekundárním kvašení. V druhém případě je nutné kontrolovat přítomnost železa a vápníku.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody, moštu nebo vína. Následně celé množství přidejte do nádoby za stálého míchání.

Dávkování:

200 g/hl přidá asi 100 g/hl asimilačního dusíku

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg, 5 kg, 25 kg
Kontaktujte nás!