P00129

1.299 Kč s DPH

Skladem

ks
MANNOFRESH je doplněk výživy pro kompletní fermentaci na bázi buněčných stěn, kvasničného autolyzátu a vitamin B1 přirozeně bohatého na aminokyseliny a glutation. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Buněčné stěny, kvasničný autolyzát a vitamin B1.

Popis:

MANNOFRESH je doplněk pro kompletní fermentaci na bázi buněčných stěn, kvasničného autolyzátu a vitaminu B1 přirozeně bohatého na aminokyseliny a glutation. Složení produktu umožňuje udržet po dlouhou dobu čerstvé a ovocné aroma díky vytváření komplexů antioxidantů schopných blokovat polyfenoloxidázy. Prostředek specifický pro ošetření bílých i růžových vín ke konci alkoholové fermentace. Podporuje a chrání jejich svěžest, harmoničnost a aroma. Chrání vína před případnou oxidací a stárnutím.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody a následně celé množství přidejte do rehydratační nádoby za stálého míchání. Prostředek by měl být přidán ihned po inokulaci kvasinek.

Dávkování:

25-60 g/hl mošty, rmuty
Maximální povolená dávka je 60 g/hl.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!