P00150

1.299 Kč s DPH

Skladem

ks
MANNOMIX je vynikající biologická výživa pro kvasinky, přinášející množství vitamínů, alfaaminokyselin a minerálních solí zásadních pro vyvážený metabolismus buněk.
Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Buněčné stěny kvasinek.

Popis:

MANNOMIX je prostředek na bázi autolyzovaných buněčných stěn druhu Saccharomyces cerevisiae, které nejsou odvozeny od geneticky modifikovaných buněčných stěn. Vynikající biologická výživa pro kvasinky, přinášející množství vitamínů, alfaaminokyselin a minerálních solí zásadních pro vyvážený metabolismus buněk. Přípravek usnadňuje uvolňování jednotlivých parietálních polysacharidů, které mají schopnost stabilizovat množství fenolických sloučenin bez reakce s precipitáty barvících pigmentů. Je vyroben z biomasy kvasinek shromážděných na konci růstové fáze. 

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody, moštu nebo vína. Důkladně zamíchejte v ošetřovaném produktu. Pro více detailů k nutriční výživě a optimalizaci použití kontaktujte náš technologický servis.

Dávkování:

20-40 g/hl mošty, vína

Upozornění:

40 g/hl je maximální limit

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!