FE01

1.198 Kč s DPH

ks
SPRINGAROM je bio-regulátor pro podporu aroma vín. Produkt pro moderní bílá a růžová aromatická vína, která jsou velice úspěšná pro svoji čerstvost a aromatickou intenzitu. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Výživa SPRINGAROM 1 kg Skladem 1.198 Kč

Složení:

Inaktivované kvasinky 100%.

Popis:

SPRINGAROM je produkt pro moderní bílá a růžová aromatická vína, která jsou velice úspěšná pro svoji čerstvost a aromatickou intenzitu. Ochraňuje aromatické molekuly, zejména pak thioly. Produkt obsahuje vysoký podíl organického dusíku pro optimální bezpečnou fermentaci. Zlepšuje čerstvost a pocit svěžesti v ústech. Poskytuje kvasinkám aminokyseliny a vitamíny.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody a následně celé množství přidejte do rehydratační nádoby za stálého míchání. Prostředek by měl být přidán ihned po inokulaci kvasinek. Ne společně s kvasinkami. Pro více detailů k nutriční výživě a optimalizaci použití kontaktujte náš technologický servis.

Dávkování:

20-30 g/hl mošty bílých i červených vín
V případě nedostatku APA doporučujeme pro optimální podíl asimilačního dusíku použít společně s D.A.P. nebo VINOVIT.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma a vlhkost.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!