FE04

758 Kč s DPH

ks
SPRINGCELL je detoxifikační produkt podporující fermentaci na bázi buněčných stěn. Přidáním do kvasícího moštu a rmutu se vyvarujete fermentačních anomálií. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Výživa SPRINGCELL 100 g Na dotaz 167 Kč
Výživa SPRINGCELL 500 g Skladem 758 Kč

Složení:

Buněčné stěny kvasinek.

Popis:

SPRINGCELL absorbuje toxické látky a inhibitory kvašení (mastné kyseliny, rezidua postřiků a ochratoxin A). Některé operace, které jsou provedeny pro aktivaci kvašení, mohou negativně působit na růst kvasinek a jejich fermentační kinetiku a to jak na začátku, tak i na konci fermentace. Přípravek je nepostradatelný u vysoce čistých moštů. Díky svým detoxikačním vlastnostem (vyrobený z buněčných stěn) dlouhodobě působí na životaschopnost kvasinek. Je vysoce efektivní při zpomalující nebo zastavené fermentaci. Je velice důležitým pomocníkem vinaře při produkci moderních bílých a růžových aromatických vín. V tomto případě je velice důležité dodržet správný technologický postup.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody a následně celé množství přidejte do rehydratační nádoby za stálého míchání.

Dávkování:

30-40 g/hl mošty, vína

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma a vlhkost.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
100 g, 500 g
Kontaktujte nás!