FE13

714 Kč s DPH

ks
SPRINGFERM je komplexní fermentační výživa na bázi autolyzovaných kvasinek 3x bohatších na asimilační dusík než inaktivované kvasinky. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Výživa SPRINGFERM 1 kg Na objednávku 714 Kč

Složení:

Kvasniční autolyzát, buněčné stěny kvasinek.

Popis:

SPRINGFERM je fermentační aktivátor na bázi autolyzovaných kvasinek 3x bohatších na asimilační dusík než inaktivované kvasinky. Tento produkt je 100% aktivátor přírodního původu a jako takový představuje zdroj dusíku, který umožňuje vinaři zvládnout rovnováhu mezi organickým a minerálním dusíkem v moštu. Nerozpustná část přípravku hraje podpůrnou roli v případě příliš odkaleného moštu (zvyšuje zákal). Přípravek obsahuje vysoký podíl ergosterolů (provitamín forma vitamínu D2).

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody, moštu nebo vína. Vždy dávkujte výživu podle zvoleného typu kvasinky a její potřeby asimilačního dusíku. U deficitních moštů přidejte přípraveki ve třetí fázi kvašení. U silně odkalených moštů přidejte 10 g/hl již do moštu. Následně celé množství přidejte do fermentační nádrže za stálého míchání.

Dávkování:

20 g/hl mošty, rmuty

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!