FE03

682 Kč s DPH

ks
SPRINGFERM EQUILIBRE je komplexní fermentační bioaktivátor pro mošty a vína s přesně definovanou dávkou asimilačního dusíku, který je nepostradatelný pro tvorbu aromatického profilu vína. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Výživa SPRINGFERM EQUILIBRE 500 g Skladem 682 Kč

Složení:

Buněčné stěny kvasinek a jejich deriváty.

Popis:

SPRINGFERM EQUILIBRE je komplexní aktivátor kvašení na základě synergického působení organického a minerálního dusíku. Jeho vzorec byl speciálně navržen pro optimalizaci účinků na růst kvasinek a jejich následné přežití, což je nutriční obrana proti zastavenému nebo pomalému kvašení. Přípravek snižuje smyslové odchylky rizika. Je bohatý na mastné kyseliny a steroly, které jsou nezbytné pro přežití kvasinek. Obsahuje vysoký podíl kvasinkových buněk stěn umožňujících detoxifikaci moštu a hraje důležitou roli u vysoce odkalených moštů. Jedna dávka 20 g /hl produktu poskytne až do 13 mg /l lipidové látky pro rekonstituci buněčné membrány.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vína a následně přidejte do celého objemu za stálého míchání.

Dávkování:

10-20 g/hl mošty, rmuty

Upozornění:

Povolená maximální dávka je 20 g/hl díky vysokému obsahu thiaminu.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
500 g
Kontaktujte nás!