FE05

1.557 Kč s DPH

ks
SPRINGFERM XTREM je aktivátor fermentace doporučen pro mošty přívlastkových vín, které jsou často velmi chudé na asimilační dusík a bohaté na zkvasitelné cukry. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Výživa SPRINGFERM XTREM 1 kg Skladem 1.557 Kč

Složení:

Inaktivované kvasinky.

Popis:

SPRINGFERM XTREM je 100% fermentační aktivátor založený pouze na autolyzovaných kvasinkách, 9krát bohatších na rozpustný dusík než jinak aktivované kvasinky. Je doporučený pro mošty přívlastkových vín, které jsou často velmi chudé na asimilační dusík (<150 mg/l) a bohaté na zkvasitelné cukry (potenciální alkohol >13,5 %), což představuje příznivé prostředí pro pomalou nebo zastavující se fermentaci. Postupně dodávaný organický dusík podpoří fermentační kinetiku. Přípravek obsahuje mikropeptidy a aminokyseliny, nezbytné dusíkaté látky pro syntézu vlastních proteinů. Přidaný před startem jablečno-mléčného kvašení pozitivně ovlivní start mléčných bakterií. Dodání aminokyselin při fermentaci je zásadní pro rozvoj vůní a aroma vína. Používá se v celé fázi fermentace.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody a následně celé množství přidejte do nádoby za stálého míchání.

Dávkování:

20-40 g/hl mošty, rmuty, vína

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma a vlhkost.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!