ER0043

187 Kč s DPH

ks
VITAMON COMBI může být použit ve všech moštech, druhotném kvašení a při výrobě sektu jako efektivní kombinovaný preparát. Všeobecně může být VITAMON COMBI preventivně přidáván, jestliže není znám přesný poměr živin. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Výživa VITAMON COMBI 1 kg Na dotaz 187 Kč
Výživa VITAMON COMBI 15 kg Na dotaz 2.232,60 Kč

Složení:

Polysacharid rostlinného původu extrahovaný z vitis vinifera.

Popis:

U VITAMON  – produktů se jedná o preparáty speciální kvasinkové výživy. Napomáhají množení kvasinek a tím zajistí rychlý začátek kvašení při kompletním prokvašení. Podpora množení kvasinek a s tím spojené lepší prokvášení. VITAMON COMBI může být použit ve všech moštech, druhotném kvašení a při výrobě sektu jako efektivní kombinovaný preparát. Všeobecně může být VITAMON COMBI preventivně přidáván, jestliže není znám přesný poměr živin. VITAMON COMBI přináší do moštu, případně do kvasícího vína jak žádoucí vitamín pro množení tak také živiny potřebné pro lepší kvašení. VITAMON - výživy jsou obohaceny o neutrální pomocný materiál. Při skladování se nevytváří žádné hrudky.

Návod:

Typem výživy je základní zásobení s amoniem a kvasinkovým vitamínem. Vyšší dávky jsou smysluplné speciálně při prevenci proti UTA tónům. Také vznik sirky se tím může redukovat. VITAMON přípravky rozpustit v moštu nebo ve vodě a přidat do celé nádoby. Může také následovat rozdělení dané celkové dávky, nejprve polovinu dávky před začátkem kvašení, druhou polovinu během první třetiny kvašení.

Dávkování:

50 g / 100 l

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete.
Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců.
Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.
Hmotnost
500 g
Kontaktujte nás!