ES22

Na dotaz Tento druh zboží se upravuje či vyrábí dle vašich požadavků, proto ho není možné mít skladem.

240,80 Kč s DPH


GELA L50 je čiřící produkt určený k přímému použití ve všech krocích stabilizace vína. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
GELA L50 1 kg Na dotaz 240,80 Kč Na dotaz

Složení:

50% tekutá potravinářská želatina, SO2, purifikovaná voda do 100 %.

Popis:

GELA L50 je světle žluté barvy určená k přímému použití ve všech krocích stabilizace vína. Je doporučená pro všechny typy vín. Velice rychlé a efektivní činidlo v kontaktu s tříslovinou v moštu nebo víně. Redukuje zákal o 75 % po 24 hodinách a 85 % po 48 hodinách. Odstraňuje hrubé třísloviny a červená vína jsou potom jemnější, kulatější a sametovější. Vhodná pro posílení senzorických vlastností vín. Musí být použita jako homogenní produkt. Pro zlepšení reakce proteinového činidla doporučujeme použití SILISOL.

Návod na použití:

Aplikujte v celém procesu výroby vína. Produkt může být přímo aplikován do celého objemu. Doporučujeme při aplikaci mít ošetřovaný produkt v pohybu.

Dávkování:

10-20 g/hl mošty; 5-15 g/hl bílá vína; 15-50 g/hl červené víno. Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Hmotnost
1 kg

Kontaktujte nás!