OE20

Na dotaz Tento druh zboží se upravuje či vyrábí dle vašich požadavků, proto ho není možné mít skladem.

220,79 Kč s DPH


NATUGOM A-30 je roztok arabské gumy, který speciálně vyvinut pro stabilizaci barvy v červeném víně. Pomáhá stabilizovat bílá a růžová vína před vypadáváním vinného kamene v součinnosti s kyselinou metavinnou.

Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Složení:

30% vodný roztok arabské gumy Acacia sene-gal (E414) obsahuje 1 % SO2 a 1 % kyseliny citronové jako stabilizátor.

Popis:

NATUGOM A-30 byl speciálně vyvinut jako čistý ochranný koloid arabské gumy standardizován na 30 °Brix (přepočet). Výrazným způsobem zakulacuje bílá i červená vína a zvyšuje jejich plnost. Byl vyvinut pro stabilizaci barvy v červeném víně. Pomáhá stabilizovat bílá a růžová vína před vypadáváním vinného kamene v součinnosti s kyselinou metavinnou. 

Návod na použití:

Aplikujte přímo do vína dávkovacím zařízením. Může být přidán před plněním nebo před posledním stupněm filtrace. Pro aplikaci použijte dávkovací zařízení nebo přípravek rozmíchejte minimálně v 10násobném množství vína.

Dávkování:

30-60 g/hl stabilizace barvy červených vín; 70-250 g/hl stabilizace aroma vín; 30-60 g/hl vysrážení vinného kamene

Pro stanovení optimální dávky doporučujeme laboratorní testy.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 18 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Hmotnost
1 kg, 5 kg, 25 kg

Kontaktujte nás!