HA34

362 Kč s DPH

Skladem

ks
AROMA PROOF je vyvážený kombinovaný přípravek ochraňující typické aroma moštů a vín v nezměněné podobě. Potlačuje růst a rozvoj divoké mikroflóry. Produkt nahrazuje tradiční síření. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Disiřičitan draselný (E224), kyselina L-askorbová (E300).

Popis:

AROMA PROOF je vyvážený kombinovaný přípravek ochraňující typické aroma moštů a vín v nezměněné podobě. Přípravek je vysoce aktivní při potlačení oxidačních reakcí, které působí na aromatické a barevné složky moštů a vín. Potlačuje růst a rozvoj divoké mikroflóry, která může za určitých podmínek snížit kvalitu výsledného produktu. Použitý disiřičitan draselný působí jako oxidačně redukční činidlo. Ochraňuje vysoce ceněné přírodní aromatické látky. Nachází své uplatnění již v první fázi zpracování hroznů, tj. při prvním ošetření a následném lisování.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody a následně přidejte do ošetřovaného produktu. Pokud použijete přípravek až do moštu, doporučujeme celou dávku aplikovat již do samotoku z důvodu promíchání.

Dávkování:

10-25 g/100 kg hrozny a rmuty
10-15 g/hl mošty

Upozornění:

10 g/hl v počátečním stádiu uvolní cca 40 mg/l SO2 a asi 8 mg/l kyseliny L-askorbové.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!