P00809

6.094 Kč s DPH

Skladem

ks
AROMA SAFE WHITE je vysoce ceněným prostředkem pro ošetření rmutů a moštů bílých vín. Je nepostradatelný při výrobě aromatických vín. Ochraňuje přírodní aromatické látky. Nahrazuje běžné síření. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Disiřičitan draselný (E224), kyselina L-askorbová (E300), kondenzované a hydrolyzovatelné taniny.

Popis:

AROMA SAFE WHITE je speciální prostředek vytvořený pro efektivní a komplexní ošetření hroznů a moštů bílých vín. Tento produkt a jeho jednotlivé složky v synergickém působení ochraňují jednotlivé frakce zpracovávaných hroznů. Použitý disiřičitan draselný působí jako oxidačně redukční činidlo. Prostředek ochraňuje vysoce ceněné přírodní aromatické látky a nachází své uplatnění již v první fázi zpracování hroznů, tj. při prvním ošetření a následném lisování.

Návod:

Potřebné množství rozpusťte v 10násobném množství vody a následně přidejte do ošetřovaného produktu. Pokud použijete přípravek až do moštu, doporučujeme celou dávku aplikovat již do samotoku z důvodu promíchání.

Dávkování:

20-25 g/100 kg hrozny a rmut
15-20 g/hl mošty

Upozornění:

20 g/hl v počátečním stádiu uvolní cca 50 mg/l SO2 a asi 80 mg/l kyseliny askorbové.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
4 kg
Kontaktujte nás!