P00157

569 Kč s DPH

Skladem

ks
META 40 PLUS se používá jako stabilizátor zabraňující vzniku krystalků a zákalů ve vínech. Je to ideální stabilizátor pro vína, která se vypijí do jednoho roku. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Kyselina metavinná s esterifikačním indexem 40°.

Popis:

META 40 PLUS je kyselina metaviná s vysokým stupeň esterifikace zajišťující dlouhodobý účinek. Používá se jako regulátor kyselosti, činidlo nebo stabilizátor zabraňující vzniku krystalků a zákalů ve vínech. Je to ideální stabilizátor pro vína, která se vypijí do jednoho roku. Efekt, který produkt poskytuje, však časem odezní. Aplikuje se do vín již proteinově stabilních.

Návod:

Rozpusťte požadované množství přípravku v malém množství studené vody 1:4-5 dílům a následně aplikujte do celého objemu. Doporučujeme intenzivní homogenizaci roztoku. Další operaci s produktem lze provádět cca 24 hodin po aplikaci do celého objemu. Před ošetřením musí být víno proteinově stabilní. Prodleva je doporučena pro případnou reakci produktu s bílkovinami a následné jejich vysrážení v roztoku.

Dávkování:

10 g/hl maximální povolená dávka

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma. Pozor produkt má hygroskopické vlastnosti.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!