HA09

6.499 Kč s DPH

Skladem

ks
LIMOUSINE je tanin z francouzského dubu. Používá se při ošetřování červených a bílých vín, octů a destilátů. Přispívá k aromatické svěžesti vína. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Tanin vyrobený z francouzského dubu.

Popis:

LIMOUSINE je tanin, který podporuje stabilitu barvy a aroma dané odrůdy. Přispívá k aromatické svěžesti vína. Respektuje vzácné organoleptické vlastnosti vín. Používá se při ošetřování červených a bílých vín, octů a destilátů. Produkt zlepšuje odolnost vína před oxidací. V případě vín může být použit již v období krášlení a počátečních fázích zrání produktu, zejména pokud se provádí ve starých sudech a nerezových tancích. Tímto způsobem dosáhnete také vynikající stabilizace barev. Aplikujte do moštu pro inaktivaci oxidačních enzymů nebo koncem fermentace a během stáčení do mladých vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním.

Dávkování:

1-5 g/hl mošty, mladá vína, stabilizace barvy a struktury vín
5-30 g/hl struktury vín, zlepšení fenolického charakteru, posílení aromatického profilu vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 36 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
500 g
Kontaktujte nás!