HA11

6.999 Kč s DPH

Skladem

ks
SPEKTRA je optimální kombinace směsi taninu, která dává produktu jedinečnost a výjimečnost mezi taniny. Má vysoký antioxidační efekt. Používá se v celém procesu výroby vína. Zlepšuje strukturu a plnost vín. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs elagických a proathokyanidických taninů extrahovaných přirozenou cestou.

Popis:

SPEKTRA je směs taninů vyvinutá na základě dlouholetých zkušeností s aplikací taninů. Pomáhá prodloužit životnost produktu a zlepšuje odolnost vína před oxidací. Směs podporuje stabilitu barvy a aroma dané odrůdy. Přispívá k aromatické svěžesti vína. Respektuje vzácné organoleptické vlastnosti vín. Optimální kombinace směsi taninu dává produktu jedinečnost a výjimečnost mezi taniny. Aplikujte do moštu pro inaktivaci oxidačních enzymů, koncem fermentace a během stáčení do mladých vín. Aplikujte v celém procesu zrání vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním.

Dávkování:

1-5 g/hl mošty, mladá vína, stabilizace barvy a struktura bílých a růžových vín
5-20 g/hl struktura vín, zlepšení fenolického charakteru červených vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 36 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
500 g
Kontaktujte nás!