P00059

1.495 Kč s DPH

Skladem

ks
TANNI WHITE tanin extrahovaný ze dřeva Mimózy. Při zrání poskytuje aroma typické pro révu. Je nepostradatelný při výrobě šumivých vín a je doporučený pro odrůdy Rulandské šedé, Chardonnay a Muškát. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Enologický tanin extrahovaný ze dřeva Mimózy (Acacia mollissima).

Popis:

TANNI WHITE je tanin, který je velice důležitý při fermentaci, protože zvyšuje chuť a svěžest ovocných vín. Má mimořádně složitou strukturu, kterou tvoří rozvětvené polymery. Při zrání poskytuje aroma typické pro révu a je nepostradatelný při výrobě šumivých vín. Tanin je doporučený pro odrůdy Rulandské šedé, Chardonnay a Muškát. Prodlužuje životnost vín. Aplikujte koncem fermentace, během stabilizace a krášlení vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při aplikaci do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

10-40 g/hl bílá vína

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!