P00362

599 Kč s DPH

Skladem

ks
VINOCREAM je organická výživa založená na kvasnicovém autolyzátu v inovativní formě. Krémový přípravek, který je určen k okamžitému použití v moštu bez rehydratace. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Tekutá výživa na bázi aminokyselin, vitamínů a dusíkatých látek.

Popis:

VINOCREAM je organická výživa založená na kvasnicovém autolyzátu v inovativní formě. Krémový přípravek, který je určen k okamžitému použití v moštu bez rehydratace. Postupně uvolňuje dusík a aminokyseliny poskytující živiny během fermentačního procesu, za účelem optimalizace produkce esterů a kompletní přeměny všech cukrů. Osahuje buněčné stěny kvasinek, které mají vysokou detoxikační kapacitu a nevytvářejí žádné pachy po kvasinkách ve víně, dokonce ani při použití ve vyšších dávkách. Přípravek také brání zpomalení nebo zastavení fermentace. Mošty obecně trpí nedostatkem dusíku (APA), proto je jeho přínos z hlediska fermentace společně s kyslíkem strategickým parametrem pro pravidelný průběh fermentace. Aplikace dusíku je klíčovým prvkem pro výrobu, je vynikající a jedinečné řešení, které zajistí vyrovnanou fermentaci bez organoleptických chyb.

Použití:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody, moštu nebo vína. Následně celé množství přidejte do nádoby za stálého míchání.

Dávkování:

10 g/hl přípravku dodá ošetřovanému produktu APA o 4,2 mg/l asimilačního dusíku

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!