OE02

1.549 Kč s DPH

Skladem

ks
NATUSTART THIOLS je startovací výživa pro kvasinky při přípravě moštu obsahující kvasinky a jejich deriváty. Je nepostradatelná při výrobě aromatických vín. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Inaktivované kvasinky 100 %.

Popis:

NATUSTART THIOLS je růstové médium pro kvasinky při přípravě moštu obsahující kvasinky a jejich deriváty. Pomáhá aktivovat a regulovat fermentaci v procesu vinifikace. Dodává moštu potřebné vitaminy, dusíkaté látky a steroly tolik potřebné pro kvasinky a jejich zdravý růst. Výživa zajišťuje značný přísun aminokyselin, jako je cystein a peptidy zvyšující prekurzory thiolových sloučenin zodpovědných za aroma vín s charakterem po vůní tropického ovoce jako "mango, papája, mučenka" a citrusů jako grapefruit. Používá se na začátku fermentace ihned po inokulaci kvasinek nebo do 3 dnů od počátku fermentace.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody a následně celé množství přidejte do rehydratační nádoby za stálého míchání. Prostředek by měl být přidán ihned po inokulaci kvasinek. Ne společně s kvasinkami.

Dávkování:

30-40 g/hl mošty

Upozornění:

40 g/hl přípravku odpovídá 36 mg/l organického dusíku
V případě nedostatku APA doporučujeme společně s D.A.P., VINOVIT nebo novinkou DAP L (tekutá forma asimilačního dusíku).

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma a vlhkost.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!