P00807

2.250 Kč s DPH

Skladem

ks
VINOVIT je fermentační aktivátor složený převážně z fosforečných a dusíkatých látek a vitamínu B1. Přípravek podporuje dobrý průběh fermentace a obnovuje optimální obsah amonného dusíku, stejně jako správný přísun vitamínů a stopových prvků. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Síran amonný, hydrogenfosforečnan amonný, thiamin B1.

Popis:

VINOVIT je fermentační aktivátor složený převážně z fosforečných a dusíkatých látek a vitamínu B1, který je speciálně formulovaný pro stimulaci růstu a množení kvasinek. Přípravek podporuje dobrý průběh fermentace a obnovuje optimální obsah amonného dusíku, stejně jako správný přísun vitamínů a stopových prvků. Brání zastavení kvašení, dokonce i při vyšších teplotách. Aplikovaný do moštu brání vzniku sirovodíku a vyrovnává nutriční stres v průběhu fermentace.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody, moštu nebo vína. Následně celé množství přidejte do nádoby za stálého míchání. Výhodou je použití na začátku fermentace.

Dávkování:

10-100 g/hl je maximální povolená dávka
Doporučujeme dávku rozdělit na 2 části.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
10 kg
Kontaktujte nás!