P00945

2.699 Kč s DPH

Skladem

ks
BIOENOCLARGEL je čiřící prostředek pro komplexní čiření moštů a vín na bázi aktivovaného sodného bentonitu, čistého vaječného albuminu, čistého kaseinátu draselného, živočišné želatiny, aktivního uhlí a pektolytického enzymu. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Čiřící kombinovaný prostředek obsahující aktivovaný sodný bentonit, čistý vaječný albumin (no GMO), čistý kaseinát draselný, živočišnou želatinu (no GMO), aktivní uhlí a pektolytický enzym.

Popis:

BIOENOCLARGEL je prostředek pro komplexní čiření s podporou enzymatických látek, které umožňují vyčištění ve velmi krátkém čase (12-24 hodin). Přípravek svojí aktivitou podpoří brilantnost ošetřených vín, jemnost a celkovou harmonii. Výsledkem ošetření jsou „hladká“ vína ve vysokém standardu bez poškození barvících pigmentů. Produkt je doporučený pro odkalení problematických moštů a krášlení mladých vín. Použijte do moštu a do mladého vína nebo při potřebě čiření vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství vody. Důkladně míchejte až získáte homogenní produkt. Přípravek obsahuje bentonit a je důležité nechat vzniklou suspenzi nabobtnat minimálně několik hodin. Opět důkladně homogenizujte a přidejte do ošetřovaného produktu. Při opětovném míchání a aplikaci by suspenze neměla vytvářet pěnu.

Dávkování:

30-150 g/hl mošty, vína
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
4 kg
Kontaktujte nás!