P00946

4.597 Kč s DPH

Skladem

ks
PROWIN CLAR CF je čiřící kombinovaný tekutý prostředek obsahující želatinu, vyzinu a PVPP. Zlepšuje senzorický vjem vína. Používá se při odkalení moštů a vín. Zajímavých výsledků dosáhnete při potřebě čiření mladých červených vín. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Kombinovaný tekutý prostředek obsahující želatinu, vyzinu a PVPP.

Popis:

PROWIN CLAR CF selektivně vyčistí mošty bílých vín bohaté na polyfenoly. Zlepšuje senzorický vjem vína. Produkt je doporučený pro vyčištění bílých a růžových vín z hroznů napadených Botrytis. Vhodný pro strojně sbírané hrozny. Účinný při procesu flotace. Z praxe doporučujeme pro čistotu moštu použití v kombinaci s NATUZYM WM. PVPP odstraňuje sloučeniny, které mohou oxidovat, snižuje hořkost. Kombinace želatiny a vyziny zlepšuje čistotu moštu a odstraňuje zelené tóny. Použijte do moštu a do mladého vína nebo při potřebě čiření vín. Produkt je připravený pro přímou aplikaci. Před použitím důkladně homogenizujte v dodaném obalu. Případný sediment není na závadu.

Návod:

Použijte v celém procesu výroby vína. Produkt může být přímo aplikován do celého objemu. Doporučujeme při aplikaci mít ošetřovaný produkt v pohybu.

Dávkování:

100-200 ml/hl mošty
50-100 ml/hl flotace
50-100 ml/hl mladá vína
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
25 kg
Kontaktujte nás!